Nawrót nerwicy w trakcie brania sertraliny, co robić?

W trakcie brania leku sertraliny wróciła do mnie nerwica gdy zmniejszałem dawkę do 25mg. Gdy znów wróciłem do 50 mg, to troszkę było lepiej, ale nie tak jak przed próbą zmiany dawki na mniejszą i ogólnie od tego czasu mam zawroty głowy i uczucie niepokoju, a wcześniej takich objawów nie miałem. Czasem się zdarzą lekkie bóle głowy, a do lekarza mam dopiero 11 września. Wytrzymam ten czas, ale mam czym się martwić? Dodam, że mam fenyloketonurię. Czy te zawroty głowy mogą być z tym związane? Dodam też że niestety dużo czasu spędzam przed ekranem.

konieczna konsultacja psychiatryczna
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Nerwica we Wrocławiu Psychiatra we Wrocławiu Nerwica w Poznaniu Nerwica w Dąbrowie Górniczej Nerwica w Warszawie Psychiatra w Warszawie Nerwica w Krakowie Nerwica w Bielsku-Białej

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3832
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
9276
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+103
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi