Który z partnerów ma większe szanse na zostanie ojcem?

Czy jeśli przypuścimy, że mężczyzna A miał ze mną niechciany stosunek 20-stego, a owulacja była 23-ciego i dodatkowo 24-tego mężczyzna B postanowił ze mną spłodzić dziecko, to z którym bardziej prawdopodobnie jestem lub mogę być w ciąży?
Plemniki żyją do 72 godzin, czyli mężczyzna A miał szanse Panią zapłodnić.Ale komórka jajowa żyje ok 24 godzin czyli mężczyzna B również ja miał .Hmm...Chyba nie da się odpowiedzieć który miał większa .
Obaj Panowie mają podobne szanse, gdyż Pani samodzielnie nie jest w stanie określić ze 100% dokładnością, kiedy dokładnie doszło do owulacji.
Szanse są wyrównane.
kazdy partnet ma podobne szanse
Moim zdaniem większa szansa jest z A. Oboje mogą zostać ojcami.
Odpowiedź na to pytanie może jedynie dać badanie genetyczne celem ustalenia ojcostwa.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1267
Pytań zadanych
przez pacjentów
4311
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

62
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi