Który z partnerów ma większe szanse na zostanie ojcem?

Czy jeśli przypuścimy, że mężczyzna A miał ze mną niechciany stosunek 20-stego, a owulacja była 23-ciego i dodatkowo 24-tego mężczyzna B postanowił ze mną spłodzić dziecko, to z którym bardziej prawdopodobnie jestem lub mogę być w ciąży?
Plemniki żyją do 72 godzin, czyli mężczyzna A miał szanse Panią zapłodnić.Ale komórka jajowa żyje ok 24 godzin czyli mężczyzna B również ja miał .Hmm...Chyba nie da się odpowiedzieć który miał większa .
Obaj Panowie mają podobne szanse, gdyż Pani samodzielnie nie jest w stanie określić ze 100% dokładnością, kiedy dokładnie doszło do owulacji.
Szanse są wyrównane.
kazdy partnet ma podobne szanse
Moim zdaniem większa szansa jest z A. Oboje mogą zostać ojcami.
Odpowiedź na to pytanie może jedynie dać badanie genetyczne celem ustalenia ojcostwa.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2806
Pytań zadanych
przez pacjentów
7007
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi