2023-05-19

Kłucie podbrzusza po operacji usunięcia wyrostka.

Minął dokładnie tydzień i jeden dzień odkąd przeprowadzono u mnie operację usunięcia wyrostka robaczkowego metodą laparoskopową. Dzień po operacji zostałam wypuszczona do domu ze stwierdzeniem stanu dobrego. Od tego czasu poza odczuwaniem normalnych bóli pooperacyjnych, momentami odczuwam kłucia (jakby kolkowe) w okolicach miednicy (wyrostek był tam nietypowo zlokalizowany), a dziś pierwszy raz od operacji pojawił się zielony stolec. Przyjmuję antybiotyk dwa razy dziennie na zlecenie lekarza oraz probiotyk między kolejnymi dawkami antybiotyku. Zdarza się również niekiedy, iż słyszę "przelewanie" w moim brzuchu. Od momentu powrotu do domu mam wprowadzoną dietę lekkostrawną, unikam ciężkich potraw, wypróżniam się raz częściej, raz rzadziej. Czy powinnam się niepokoić? 

Zalecana kontrolna wizyta w ośrodku gdzie wykonano zabieg.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Chirurg w Bielsku-Białej Chirurg w Katowicach Chirurg w Dąbrowie Górniczej Chirurg w Warszawie Chirurg w Gliwicach Chirurg w Częstochowie Chirurg w Krakowie Chirurg w Poznaniu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6298
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
16364
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+147
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4