2024-01-14

Jakie mogą być tego przyczyny i czy można jakoś podnieść ilość tych leukocytów?

Moja mama od dłuższego czasu ma problem ze spadającą liczbą leukocytów. Nie ma żadnych konkretnych objawów, a dowiedziała się o tym przypadkowo w czerwcu zeszłego roku, robiąc kontrolnie morfologię krwi. Dostała wtedy skierowanie do szpitala gdzie zrobili inne badania i wszystkie inne wyniki były w porządku. Po kilku dniach ją wypisali i kazali umówić się do hematologa, tak też zrobiła. Jednak po kilku miesiącach nadal nikt nie jest w stanie powiedzieć, co jest przyczyną i co robić. Lekarz 3 miesiące temu zlecił kolejne badania i do tej pory czeka na wyniki, a jak się teraz okazało podczas kolejnej kontrolnej morfologii, jest coraz gorzej. Lekarz prowadzący nic konkretnego nie jest w stanie powiedzieć.

Konsultacja z hematologiem prowadzącym - celem ustalenia dalszego planu postępowania.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Lekarz rodzinny w Warszawie Lekarz rodzinny w Gliwicach Lekarz rodzinny w Dąbrowie Górniczej Lekarz rodzinny w Katowicach Lekarz rodzinny w Bielsku-Białej Lekarz rodzinny we Wrocławiu Lekarz rodzinny w Olsztynie Lekarz rodzinny w Krakowie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6000
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15723
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+141
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4