Jakie mleko stosować u niemowlaka z refluksem?

Moja córeczka (miesięczna) ma stwierdzony refluks i jesteśmy w trakcie stopniowego przechodzenia z mleka hipp bio combiotic na hipp ar. Obecnie 2 miarki starego mleczka i jedna miarka hipp ar. Jest widoczna poprawa i zastanawiam się czy całkowite przejście na hipp ar jest konieczne, czy dopuszczalne jest pozostanie przy mieszance dwóch mlek jak obecnie? Mój pediatra jest na urlopie do końca tygodnia, a chciałabym wiedzieć czy kontynuować wdrażanie nowego mleka, gdyż obawiam się żeby przejście całkowite na mleko ar nie było ciężkie dla brzuszka.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2413
Pytań zadanych
przez pacjentów
5970
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi