Jakie mleko stosować u niemowlaka z refluksem?

Moja córeczka (miesięczna) ma stwierdzony refluks i jesteśmy w trakcie stopniowego przechodzenia z mleka hipp bio combiotic na hipp ar. Obecnie 2 miarki starego mleczka i jedna miarka hipp ar. Jest widoczna poprawa i zastanawiam się czy całkowite przejście na hipp ar jest konieczne, czy dopuszczalne jest pozostanie przy mieszance dwóch mlek jak obecnie? Mój pediatra jest na urlopie do końca tygodnia, a chciałabym wiedzieć czy kontynuować wdrażanie nowego mleka, gdyż obawiam się żeby przejście całkowite na mleko ar nie było ciężkie dla brzuszka.

Brak odpowiedzi

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Pediatra w Warszawie Pediatra w Poznaniu Pediatra w Dąbrowie Górniczej Pediatra w Katowicach Pediatra w Bielsku-Białej Pediatra we Wrocławiu Pediatra w Białymstoku Pediatra w Krakowie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3832
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
9276
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+103
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi