Jakie badania wykonać jeżeli omdleniom towarzyszą drgawki oraz bezdech?

Mam 30 lat i dwójkę dzieci. Od kiedy pamiętam, już od najmłodszych lat mdlałam przy pobraniach krwi, u dentysty czy też przy np: przebiciu palca zszywką (omdlenie wyglądało tak, że robię się blada nagle słyszę oddalone głosy aż padam tracąc przytomność na ok. 20 sekund po czym budzę się zlana potem. Miałam robione 6 lat temu eeg i prześwietlenie głowy za dziecka (ale takie zwykłe prześwietlenie czy nic w głowie nie siedzi). Od około 2 lat przy moich omdleniach zaczęły występować drgawki na tyle silne, że gdy zemdlałam w pokoju to mąż w drugim usłyszał, że coś tupie. Tak samo trwa to ok 20-30 sekund, oblewają mnie poty, robię się blada. Z tego co mi dentysta mówił, kiedy próbował wyrwać mi zęba, a ja mu zemdlałam na fotelu to mam też chwilowy bezdech. Co ze mną może się dziać, za jakie inne badania powinnam się zabrać? Mam dwójkę dzieci i coraz bardziej się martwię o swoje zdrowie. Dodam, że nie jestem na nic chora poza tymi omdleniami, nie przyjmuję żadnych leków oprócz witamin. Z tego co wiem moja mama będąc ze mną w ciąży leczyła się psychiatrycznie na depresję i brała leki psychotropowe. 

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Internista w Katowicach Internista w Dąbrowie Górniczej Neurolog w Warszawie Internista w Bielsku-Białej Neurolog w Katowicach Neurolog w Dąbrowie Górniczej Internista w Krakowie Neurolog w Bielsku-Białej

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3892
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
9924
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi