2023-03-09

Jak wrócić do sprawności fizycznej po usunięciu łękotki?

Miałam usuwaną łękotkę boczną 16 miesięcy temu. Nie jestem w stanie przebiec dłuższego dystansu, przez który odczuwam spory dyskomfort i ból. Chodziłam na rehabilitację, do tego przez dłuższy czas kontynuowałam ją w domu. Czy jest coś co mogę jeszcze zrobić aby to poprawić? Dodam, że mam 20 lat, a przy zabiegu, który miał być początkowo tylko zszyciem łękotki, lekarz powiedział, że była porównywalna do łękotki seniorki przez co wycięcie było konieczne.

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Chirurg w Bielsku-Białej Ortopeda w Dąbrowie Górniczej Ortopeda w Bielsku-Białej Ból kolana w Łodzi Ból kolana we Wrocławiu Ból kolana w Rzeszowie Ból kolana w Poznaniu Ból kolana w Gliwicach

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6389
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
16538
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+150
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4