Jak sobie poradzić z problemami z równowagą?

3 lata temu doznałem wstrząsu mózgu. Po szczegółowych badaniach oznajmiono mi, że wszelkie dolegliwości z tym związane ustąpią po 6 miesiącach. Tymczasem po 6 latach mam dość poważne problemy z równowaga, co bardzo ogranicza mi życie. Mam 73 lata, ale staram się być aktywny, nadal uprawiam narciarstwo i wędkarstwo. Za rzetelna poradę z góry dziękuje i miłe pozdrawiam.

Wskazana jest kontrolna wizyta u neurologa i laryngologa. Warto również wykonać kompleksowe bad.kontrolne laboratoryjne, ekg kontrolne, bowiem przyczyną obecnych dolegliwości niekoniecznie musi być przebyty uraz, trzeba wykluczyć również inne przyczyny.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Lekarz rodzinny w Gliwicach Lekarz rodzinny w Warszawie Lekarz rodzinny w Katowicach Lekarz rodzinny w Bielsku-Białej Lekarz rodzinny w Dąbrowie Górniczej Lekarz rodzinny w Krakowie Lekarz rodzinny w Opolu Lekarz rodzinny w Częstochowie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3892
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
9965
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi