Jak rozwiązać problemy ze snem i brakiem energii?

Mam 24 lata. Od jakiegoś czasu mam problemu ze snem, nie potrafię zasnąć w nocy, potem śpię do południa i od razu do pracy. W dzień wolny potrafię spać do 17. Nic nie może mnie dobudzić. W dodatku nie mam apetytu w ciągu dnia, mogę nie jeść nic przez cały dzień. Nie mam żadnej motywacji, wątpię bym miała depresję, nie czuje się smutna. Bardziej czuje, że po prostu brak mi energii i to wynika z mojego trybu życia. Nie wiem jak to zmienić, więc bardzo proszę o poradę.
Dobry wieczór,
Dolegliwości, które Pani opisuje mogą wskazyć na początki depresji. Obniżony nastrój, bezsenność, brak odczuwania przyjemności z rzeczy, które dotychczas je przynosiły to typowe objawy depresji.Ostateczne rozpoznanie postawi lekarz psychiatra. Należy do niego się zapisać na wizytę stacjonarną.
Proszę się zgłosić do psychologa/psychiatry.
Proszę skontaktować się z lekarzem rodzinnym, który po przeprowadzeniu dokładnego wywiadu zleci panel badań i podejmie decyzję co do dalszego sposobu postępowania.
Witam bardzo Serdecznie
Problem ze snem do dość częsta dolegliwość, jednak przyczyn może być wiele. Często nie zużywamy wystarczająco dużo energii w ciągu dnia i nie czujemy się na tyle zmęczeni, aby lekko zasnąć. Oczywiście kiedy dochodzi do tego smutek, oblicza zaburzenia zmieniają się. Proszę umówić się do dobrego psychologa na konsultację, aby określić Pani emocję nadrzędną oraz pozwoli uporządkować natłok myśli. Odradzam medykamenty, ponieważ uzależniają. Będąc szczerym Pacjenci z którymi pracuję dobrze wypowiadają się o olejkach konopnych jednak jest to dość spora inwestycja.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.
Z Poważaniem
Psycholog - Tomasz Kozieja
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2746
Pytań zadanych
przez pacjentów
6943
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi