Jak pomóc okaleczającej się trzynastolatce?

Witam, mam córkę 13-letnią która się okalecza. Co zrobić, ponieważ rozmowy nie pomagają i nie dają pełnego wytłumaczenia dlaczego tak się dzieje niby później jest w porządku, lecz córka i tak co jakiś czas zadaje sobie krzywdę. Twierdzi, że ma depresję od 2lat, ale jaka jest prawdziwa przyczyna tej depresji... tego niestety nigdzie nie mogę wyczytać, więc czy jest tu jakiś lekarz zajmujący się takimi przypadkami. Proszę bardzo o pokierowanie mnie. Dziękuję bardzo za odpowiedź.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1967
Pytań zadanych
przez pacjentów
5246
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

69
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi