2023-02-20

Jak określić, który lekarz powinien wystawić zaświadczenie o zakończeniu leczenia po wypadku?

Po wypadku komunikacyjnym na SOR zdjagnozowano skręcony staw skokowy i kontynuację leczenia u ortopedy POZ. Z powodu bólu mostka była prywatna wizyta u ortopedy, skierowanie na RTG - diagnoza: złamany mostek i prywatna wizyta u chirurga. Ortopeda gdy się dowiedział, że mam złamany mostek nie zakończył leczenia stawu skokowego, zalecił rehabilitację i przekazał leczenie (tak wpisał w dokumentacji) do chirurga. W między czasie podjęłam prywatne leczenie u psychiatry (wdrożono leki) z powodu lęku przed prowadzeniem samochodu, a moja praca wymaga dojazdu do wielu osób w ciągu dnia. Lekarz chirurg wystawił zakończenie leczenia, a ja umówiłam wizytę u psychiatry, czy mogę wrócić do pracy. Zadecydował, że jeszcze nie jestem zdolna do prowadzenia samochodu i wystawił mi zwolnienie. Korzystam też z poradni psychologicznej. Mam pytanie kto teraz ma wystawić zakończenie leczenia - lekarz psychiatra (gdy uzna, że stan lęku przestał być podstawą do L4) czy lekarz rodzinny?

Brak odpowiedzi

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Zaburzenia lękowe w Bydgoszczy Psychiatra w Łodzi Zaburzenia lękowe w Łodzi Zaburzenia lękowe w Lublinie Psychiatra we Wrocławiu Zaburzenia lękowe we Wrocławiu Psychiatra w Poznaniu Psychiatra w Katowicach

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6201
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
16226
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+143
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4