Jak leczyć ból ucha?

Od kilku dni boli mnie lewe ucho. Rodzaj bólu to kłucie wewnątrz i w kierunku szyi poniżej ucha. Wkraplam olejek kamforowy i zatykam watą. Ból ustaje ale po kilku godzinach znowu wraca. Proszę o pomoc.

Wskazana byłaby wizyta u lekarza w celu badania. Do czasu wizyty można wspomóc się kroplami przeciwzapalnymi, stosowanymi przy zapaleniu zew.przewodu słuchowego, dostępnymi w aptece bez recepty, a także lekami przeciwzapalnymi stosowanymi doustnie.
Należy skonsultować z lekarzem. Być może potrzebny będzie antybiotyk w kroplach
Zalecana konsultacja lekarska celem włączenia leków na receptę.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3833
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
9307
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+103
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi