Jak długa jest rekonwalescencja po wycięciu migdałków?

Niecałe pół roku temu miałam usuwane migdały. Jednak dalej w okolicach usunięcia obu migdałków utrzymują się białe plamy. Przypuszczam, iż po takim czasie to już nie jest włóknik. Dodatkowo dalej utrzymuje się zaczerwienienie gardła i bóle przy połykaniu oraz kłucia w miejscach gdzie są plamy. Bardzo proszę o radę co to może być i czy ewentualnie powinnam wykonać jakieś badania. Brałam już różne leki jednak wszystko pomaga tylko chwilowo, a plamy dalej nie znikają. Kobieta, 27 lat.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5924
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi