Gwałtowne spadki cukru w stresujących sytuacjach - co może być przyczyną?

Mam problem od lat. Przy każdym nawet małym stresie fizycznym mam gwałtowny spadek cukru we krwi, nie mam cukrzycy. Gdy się o coś uderzę - ból, gdy się spocę, gdy jestem w dusznym pomieszczeniu. To jest koszmar. Mam niski aldosteron i podwyższone ARO oraz chorobę tarczycy Hashimoto, ale wyrównaną. To jedynie co zdiagnozowano do tej pory. Piję wodę z solą aby utrzymać prawidłowe ciśnienie krwi. Bez wody z solą gwałtownie chudnę, mam niskie ciśnienie, a zawsze miałam niedowagę. Teraz jest problem bo maseczki nosić nie jestem w stanie, gdyż po około 20 minutach mam mroczki, zaburzenia widzenia, pisk w uszach i gwałtowne objawy spadku cukru - po prostu odpływam, więc obecnie będę przy obowiązkowych maseczkach uwięziona w domu (nosiłam przyłbicę). Do tego jeszcze jestem wielkim alergikiem na pokarmy, maści, sztuczne włókna. Nie mam pojęcia jak to zdiagnozować i jak obecnie z tym żyć. Do jakiego lekarza się zwrócić. Mam 68 lat, a dolegliwości od wieku dojrzewania.
Konieczna jest konsultacja diabetologiczna celem ustalenia przyczyny problemu.
Zalecana konsultacja diabetologiczna.
Proszę skonsultować się z diabetologiem
Zalecana konsultacja lekarska diabetologiczną

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2785
Pytań zadanych
przez pacjentów
6957
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi