Gwałtowne spadki cukru w stresujących sytuacjach - co może być przyczyną?

Mam problem od lat. Przy każdym nawet małym stresie fizycznym mam gwałtowny spadek cukru we krwi, nie mam cukrzycy. Gdy się o coś uderzę - ból, gdy się spocę, gdy jestem w dusznym pomieszczeniu. To jest koszmar. Mam niski aldosteron i podwyższone ARO oraz chorobę tarczycy Hashimoto, ale wyrównaną. To jedynie co zdiagnozowano do tej pory. Piję wodę z solą aby utrzymać prawidłowe ciśnienie krwi. Bez wody z solą gwałtownie chudnę, mam niskie ciśnienie, a zawsze miałam niedowagę. Teraz jest problem bo maseczki nosić nie jestem w stanie, gdyż po około 20 minutach mam mroczki, zaburzenia widzenia, pisk w uszach i gwałtowne objawy spadku cukru - po prostu odpływam, więc obecnie będę przy obowiązkowych maseczkach uwięziona w domu (nosiłam przyłbicę). Do tego jeszcze jestem wielkim alergikiem na pokarmy, maści, sztuczne włókna. Nie mam pojęcia jak to zdiagnozować i jak obecnie z tym żyć. Do jakiego lekarza się zwrócić. Mam 68 lat, a dolegliwości od wieku dojrzewania.
Konieczna jest konsultacja diabetologiczna celem ustalenia przyczyny problemu.
Zalecana konsultacja diabetologiczna.
Proszę skonsultować się z diabetologiem
Zalecana konsultacja lekarska diabetologiczną
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1743
Pytań zadanych
przez pacjentów
5081
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

67
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi