Guzki w okolicy uszu - do jakiego lekarza udać się po diagnozę?

Z boku języka pojawiła mi się biała kulka, wielkości mniej więcej ziarna pieprzu, nie znika od kilku miesięcy. Lekarz rodzinny skierował mnie do laryngologa. Jestem w trakcie czekania na wizytę. Do tego ostatnio przez dwa dni miałam silny kujący ból w okolicy łączenia szczęki górnej i dolnej, po którym przed i za uchem pojawiły się okrągłe guzki, dość twarde, w kolorze skóry (nie znikają od dwóch tygodni). Jestem w 16 tygodniu ciąży. Co to może być i do jakiego lekarza się z tym udać?

Brak odpowiedzi

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Dermatolog w Warszawie Ciąża w Bielsku-Białej Ciąża w Dąbrowie Górniczej Dermatolog w Dąbrowie Górniczej Ciąża w Krakowie Ciąża w Katowicach Dermatolog w Katowicach Dermatolog w Bielsku-Białej

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4533
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
12264
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+114
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Psycholog Psycholog Zdrowie A-Z Zdrowie A-Z