Dziwne uczucie w uchu - zatkane czy to coś groźniejszego?

Mam problem z lewym uchem. Mam w nim dziwne uczucie jakby powietrze pękało / uczucie jak ucho się odtyka wtedy jest takie pękniecie, ale ucha zapchanego nie mam i to jest dziwne. Wyczyściłam sobie uszy, wypadł z nich czop wosku, ale to uczucie nadal jest. Co to może być czy to coś groźnego? Dodam jeszcze, że są dni gdzie czegoś takiego nie mam, a następnego dnia już mam. Co mam robić?
Jeżeli nie chorowała Pani, nie ma podejrzenia uszkodzenia błony bębenkowej, proponuję środki do rozpuszczania woskowiny.
Proszę udać się na stacjonarną wizytę do laryngologa, który po przeprowadzonym badaniu fizykalnym ustali przyczynę dolegliwości i wskaże sposoby postępowania na przyszłość.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8530
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi