Dziwne uczucie w uchu - zatkane czy to coś groźniejszego?

Mam problem z lewym uchem. Mam w nim dziwne uczucie jakby powietrze pękało / uczucie jak ucho się odtyka wtedy jest takie pękniecie, ale ucha zapchanego nie mam i to jest dziwne. Wyczyściłam sobie uszy, wypadł z nich czop wosku, ale to uczucie nadal jest. Co to może być czy to coś groźnego? Dodam jeszcze, że są dni gdzie czegoś takiego nie mam, a następnego dnia już mam. Co mam robić?
Jeżeli nie chorowała Pani, nie ma podejrzenia uszkodzenia błony bębenkowej, proponuję środki do rozpuszczania woskowiny.
Proszę udać się na stacjonarną wizytę do laryngologa, który po przeprowadzonym badaniu fizykalnym ustali przyczynę dolegliwości i wskaże sposoby postępowania na przyszłość.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2396
Pytań zadanych
przez pacjentów
5825
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi