Do jakiego lekarza udać się z bólami i drętwieniem nóg?

Bóle kończyn dolnych, obrzęki, bóle nocne, drętwienia i skurcze podudzi. Pajączki i poszerzenia żylne na podudziach. Badanie USG kończyn dolnych wykazało: Niewydolny perforator Cockett 2 po stronie prawej. Niewydolna żyła Giacominiego. Przesiewowo na tętnicach piszczelowych tylnych przepływ trójzałamkowy V max 90-120 cm/s bez cech niedokrwienia podudzi. Chciałam się dowiedzieć czy to coś poważnego, bo bardzo odczuwam ból nóg. Do jakiego lekarza się udać? Żele i maści przeciwbólowe nie pomagają. Rwa kulszowa jest wykluczona.

Proszę zgłosić się na konsultację do chirurga naczyniowego.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ortopeda we Wrocławiu Ortopeda w Warszawie Internista w Katowicach Ortopeda w Katowicach Internista w Dąbrowie Górniczej Ortopeda w Dąbrowie Górniczej Internista w Bielsku-Białej Internista w Krakowie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3892
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
9924
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi