2022-08-18

Długość wędzidełka, a przedwczesny wytrysk.

Czy jeśli wędzidełko penisa jest za krótkie, może to wpływać na przedwczesny wytrysk? 

Tak, dzieje się tak często. Proszę zgłosić się na konsultację do urologa, który zaleci odpowiednie leczenie.
zalecam konsultacje u lekarza urologa
Tak. Posiadamy również metody farmakologiczne pozwalające na odbywanie dłuższego stosunku, zapraszam na konsultacje, specjalista medycyny rodzinnej lekarz Jakub Woźniak.
tak, proszę zwrócić się do urologa który zastosuje adekwatne leczenie
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Androlog w Warszawie Androlog w Krakowie Androlog w Bielsku-Białej Androlog w Poznaniu Androlog w Gdańsku Androlog w Dąbrowie Górniczej Androlog w Katowicach Androlog w Gliwicach

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5516
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
14768
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+125
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Tabletka po Przeziębienie