Dlaczego wyczuwam zapach amoniaku?

Mam 30 lat, od kilku dni wyczuwam nieprzyjemny zapach amoniaku w produktach, które wcześniej pachniały neutralnie, np. kawa, masło orzechowe, ryż, czekolada. Nikt poza mną tego nie czuje. Zapach wydzielin ciała w normie, nie przyjmuje leków, jestem ogólnie zdrowa, nie choruje na nic przewlekle. Dlaczego się tak dzieje?
Zaburzenie odczuwania zapachów może być jedynym objawem subklinicznej infekcji wirusem Covid-19
Przychodzą mi na myśl dwie możliwe przyczyny- infekcja Covid albo padaczka skroniowa.Duzo bardziej prawdopodobna w tej sytuacji jest infekcja Covid 19
może byc to objaw koronawirusa
w dobie pancdemi covid najbardziej prawdopodobna jest ta choroba, nalezy zgłosić się na teleporadę do lekarza rodzinnego który wystawi skierowanie na wymaz
Nalży zgłosić się do internisty. Możliwa jest infekcja COVID.
konieczna jest konsultacja neurologiczna.
Zalecana konsultacja lekarska.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1967
Pytań zadanych
przez pacjentów
5246
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

69
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi