Dlaczego wyczuwam zapach amoniaku?

Mam 30 lat, od kilku dni wyczuwam nieprzyjemny zapach amoniaku w produktach, które wcześniej pachniały neutralnie, np. kawa, masło orzechowe, ryż, czekolada. Nikt poza mną tego nie czuje. Zapach wydzielin ciała w normie, nie przyjmuje leków, jestem ogólnie zdrowa, nie choruje na nic przewlekle. Dlaczego się tak dzieje?
Zaburzenie odczuwania zapachów może być jedynym objawem subklinicznej infekcji wirusem Covid-19
Przychodzą mi na myśl dwie możliwe przyczyny- infekcja Covid albo padaczka skroniowa.Duzo bardziej prawdopodobna w tej sytuacji jest infekcja Covid 19
może byc to objaw koronawirusa
w dobie pancdemi covid najbardziej prawdopodobna jest ta choroba, nalezy zgłosić się na teleporadę do lekarza rodzinnego który wystawi skierowanie na wymaz
Nalży zgłosić się do internisty. Możliwa jest infekcja COVID.
konieczna jest konsultacja neurologiczna.
Zalecana konsultacja lekarska.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2831
Pytań zadanych
przez pacjentów
7031
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi