2024-01-06

Dlaczego mój język wygląda w ten sposób?

Od jakiegoś czasu męczy mnie wygląd mojego języka, mianowicie są jakieś dziwne "narośla" z boku mojego języka, byłem od kilku dni już u 2 dentystów, jednego chirurga stomatologi, laryngologa i dermatologa, powiedzieli, żebym nie wymyślał, ale dalej to mam i mnie to niepokoi.

W przypadku braku zaufania do specjalisty - należy go zmienić.
Jeżeli narośla po bokach ( obustronnie ) są w kształcie fal, najczęściej powodem jest mocna zaciskanie zębów.
Najlepiej umówić się na konsultacje do ortodonty, który specjalizuje się w leczeniu stawów skroniowo-żuchwowych i rehabilitacji narządu żucia.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Dermatolog w Dąbrowie Górniczej Dermatolog w Warszawie Dermatolog w Krakowie Dermatolog w Bielsku-Białej Dermatolog w Katowicach Dermatolog w Gliwicach Dermatolog w Częstochowie Laryngolog we Wrocławiu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6000
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15723
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+141
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4