Czy zastosować tabletkę "dzień po" jeżeli partner wykonał tylko kilka ruchów?

Jaka jest możliwość na zajście w ciążę i czy taka jest, jeżeli podczas stosunku partner tylko do połowy włożył członek bez zabezpieczenia ok. 5 razy. (Reszta stosunku odbyła się w zabezpieczeniu). Dodam, że jestem w 5 dniu dni płodnych. Mam tylko 18 lat, mimo że ze swoim chłopakiem jesteśmy w związku od 5 lat bardzo się boje, ponieważ niedługo wybieramy się na studia. To nie odpowiedni moment na dziecko. Czy warto awaryjnie zastosować tabletkę „dzień po”?

Tzw preejakulat może zawierać plemniki, dla bezpieczeństwa chyba warto wziąć tabletkę dzień po.
Jest możliwe zajść w ciąże, należy przyjąć tabletkę po .
Może Pani zajść w ciążę, tabletka po może temu zapobiec.
Tak, jeśli ma Pani wątpliwości to warto zastosować antykoncepcję postkoitalną. Proszę umówić wizytę.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3911
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
10049
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi