2023-08-09

Czy warto udać się do okulisty?

Od pewnego czasu szczególnie w nocy chodząc wieczorem na spacer, widzę długie pionowe kreski na latarniach, które są w oddali, dodatkowo światło z tych latarni jest rozmazane. W dzień jadąc samochodem, ciągle mrużę oczy, obraz w oddali jest taki lekko rozmazany, znaki drogowe (napisy, obrazki) widze dopiero gdy podjadę znacznie bliżej. Zdarzyło mi się 2 razy, że oczy zaczęły mi strasznie łzawić i piec, gdy korzystam z telefonu, komputera czasami muszę się przybliżyć do urządzenia, aby coś lepiej zobaczyć, oglądając telewizję, muszę stanąć bliżej telewizora, żeby móc przeczytać jakiś napis, który jest napisany mniejszym drukiem. Zauważyłem także że kolory z otoczenia są jakieś takie mniej nasycone/żywe.

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Okulista w Dąbrowie Górniczej Okulista w Katowicach Okulista w Bielsku-Białej Okulista w Krakowie Okulista w Poznaniu Okulista w Lublinie Okulista w Łodzi Okulista w Warszawie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5516
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
14760
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+125
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Tabletka po Przeziębienie