Czy usunięcie przepukliny w odcinku szyjnym kręgosłupa pomoże na piski w uszach?

Mam zwyrodnienia kręgosłupa i przepukliny w odcinku szyjnym mam i mam pisk w uszach byłem z tym problemem u 2 laryngologów i powiedzieli mi, że to od kręgosłupa i nic nie można z tym zrobić. Czy naprawdę nie da się nic zrobić z piskiem w uszach? Czy gdy poddam się operacji przepukliny w odcinku szyjnym (a czekam na operację) jest możliwość, że pisk w uszach ustąpi czy takiej gwarancji nie ma?
Nie wiemy ile ma Pan lat, brak też szeregu innych informacji.
Szumy i piski w uszach są stosunkowo trudne do leczenia i może się zdążyć ze operacja kregoslupa nic w tymzakresie nie zmieni.Napewno nie można zagwarantować ze po zabiegu operacyjnym ustąpią .

potrzebuje wiecej informacji
Nie ma takiej gwarancji. Zalecana wizyta neurologiczna.
Nie ma takiej gwarancji i podejrzewam że operacja nie pomoże na te dolegliwości
Myślę że 2 specjalistów mając dostęp do badań i pacjenta wiedzą co mówią.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2797
Pytań zadanych
przez pacjentów
7004
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi