Czy to napady arytmii czy coś innego?

Witam serdecznie, mam arytmię serca, serce moje wariuje, kołacze, bije nierówno, mam wrażenie że tak jakby mi miało zaraz się zatrzymać. Duszności w klatce piersiowej, uczucie gorąca w klatce piersiowej i ucisk, czasem się męczę, podczas ataku mam mokre dłonie w środku, po ataku mam dreszcze i bardzo dużo siku robię. Czy to naprawdę napady arytmii czy coś innego?
Proszę zamówić sobie Holtera EKG do domu - wiele firm świadczących takie usługi - i problem będzie zdiagnozowany. Z opisu ryzyko że jest arytmia jest wysokie- ale rodzajów jest dużo i leczenie jest różne- trzeba dokładnie zdiagnozować. Na szczęście można w domu.
Należy zgłosić się do kardiologa ew. wykonać badanie Holterowskie.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1267
Pytań zadanych
przez pacjentów
4311
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

62
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi