Czy to napady arytmii czy coś innego?

Witam serdecznie, mam arytmię serca, serce moje wariuje, kołacze, bije nierówno, mam wrażenie że tak jakby mi miało zaraz się zatrzymać. Duszności w klatce piersiowej, uczucie gorąca w klatce piersiowej i ucisk, czasem się męczę, podczas ataku mam mokre dłonie w środku, po ataku mam dreszcze i bardzo dużo siku robię. Czy to naprawdę napady arytmii czy coś innego?
Proszę zamówić sobie Holtera EKG do domu - wiele firm świadczących takie usługi - i problem będzie zdiagnozowany. Z opisu ryzyko że jest arytmia jest wysokie- ale rodzajów jest dużo i leczenie jest różne- trzeba dokładnie zdiagnozować. Na szczęście można w domu.
Należy zgłosić się do kardiologa ew. wykonać badanie Holterowskie.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2807
Pytań zadanych
przez pacjentów
7016
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi