Czy to może być rak migdałka?

Zauważyłam jakiś czas temu dziwną narośl, guzek na dole pod migdałem, czytałam w internecie, że może to być ropień okołomigdałkowy, lecz mnie nie boli gardło, nie mam gorączki ani innych dolegliwości. Dodam, że kiedyś bardzo często chorowałam na anginy, jedyne co mi dokucza to suchość w gardle i kamienie migdałowe, które pojawiają się raz na jakiś czas. Bardzo proszę o poradę co to może być, ponieważ boję się, że to rak.

Proszę zgłosić się do laryngologa, żeby mógł, po badaniu oceniającym zmianę, zadecydować o ew.dalszej diagnostyce i leczeniu.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2403
Pytań zadanych
przez pacjentów
5858
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi