Czy to może być rak migdałka?

Zauważyłam jakiś czas temu dziwną narośl, guzek na dole pod migdałem, czytałam w internecie, że może to być ropień okołomigdałkowy, lecz mnie nie boli gardło, nie mam gorączki ani innych dolegliwości. Dodam, że kiedyś bardzo często chorowałam na anginy, jedyne co mi dokucza to suchość w gardle i kamienie migdałowe, które pojawiają się raz na jakiś czas. Bardzo proszę o poradę co to może być, ponieważ boję się, że to rak.

Proszę zgłosić się do laryngologa, żeby mógł, po badaniu oceniającym zmianę, zadecydować o ew.dalszej diagnostyce i leczeniu.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3557
Pytań zadanych
przez pacjentów
8514
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi