2023-10-17

Czy to może być przyczyna opisanego przeze mnie bólu?

Mam 22 lata i jestem mamą rocznej córki. Przychodzę do Państwa z zapytaniem, ponieważ od pewnego czasu odczuwam bóle w klatce piersiowej i plecach. Ból pojawia się przy czynnościach takich jak wdech, podnoszenie, noszenie, nachylenie się i jest zlokalizowany w okolicach mostka i („na przestrzał”) łopatek i między łopatkami. Ból jest niejednoznaczny do opisania, ale najczęściej czuje jakbym była, mówiąc potocznie mocno poobijana. Nie jest też on nie do wytrzymania, ale po całym dniu, podczas przekręcania się na łóżku czy leżenia, czuję, że się nasila. Miałam robione rtg klatki piersiowej i wyszły nieliczne osteofity.  Dodam tylko, że w ciąży odczuwałam bóle kręgosłupa. Nigdy przed ciążą nie miałam z nim problemu. Proszę o poradę co dalej zrobić.

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ortopeda w Gliwicach Ortopeda w Bielsku-Białej Ortopeda w Dąbrowie Górniczej Ortopeda w Katowicach Ortopeda w Częstochowie Ortopeda w Warszawie Ortopeda w Poznaniu Ortopeda w Krakowie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6338
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
16437
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+149
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4