2024-01-22

Czy powinnam zrobić mu jakieś badania? Do jakiego lekarza mogłabym się udać?

Mój 21-miesięczny synek od 3 tygodni budzi się co godzinę, czasami częściej z płaczem i krzykiem. Jest go trudno uspokoić, ponieważ bardzo się szarpie i wyrywa, natomiast po kilkunastu minutach tulenia zaczyna się powoli uspakajać. Ogólnie od urodzenia synek nie był dzieckiem, które dobrze spało, nigdy nie przespał całej nocy, budził się co 2,3 lub 4 godziny, ale nie było krzyku, tylko czasami płakał. W dzień zachowuje się normalnie, jest bardzo energicznym i żywiołowym chłopcem, nie usiedzi w miejscu, ma jedną drzemkę, którą dobrze przesypia, śpi od godziny do 2 w ciągu dnia, czasami dłużej, ale bez przebudzeń. Nie wiem, co może powodować taki nocny krzyk i płacz trudny do uspokojenia. 

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Pediatra w Warszawie Pediatra w Dąbrowie Górniczej Pediatra w Katowicach Pediatra w Gliwicach Pediatra w Bielsku-Białej Pediatra we Wrocławiu Pediatra w Poznaniu Pediatra w Częstochowie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5995
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15695
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+141
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4