2023-11-13

Czy powinnam udać się do lekarza, czy raczej ten ból też minie tak jak pozostałe?

Tydzień temu uderzyłam się łokciem. Przez 2/3 bolała mnie ręką, ale nie spuchła, byłam w stanie ją zginąć i prostować, lecz towarzyszył temu ból. Ogólnie w całym przed ramieniu czułam spadek siły, więc ograniczałam podnoszenie ciężkich rzeczy. Przy niektórych ruchach ból promieniował na przedramię. Zdarzało się również, że niektóre ruchy sprawiały mrowienie małego palca i serdecznego (prawa ręka). Po kilku dniach większość objawów zniknęła, ale wciąż pozostał ból przy wyprostowaniu. Jestem w stanie wyprostować rękę do pewnego stopnia (ok.175°). Dalszy ruch przysparza spory ból, który zdarza się, że promieniuje. Zazwyczaj przechodzi po ok. Minucie. Dlatego staram się nie opierać się na tą rękę, odpychać itd. ponieważ powoduje to ból. Smaruję łokieć maścią na urazy.

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ortopeda we Wrocławiu Ortopeda w Dąbrowie Górniczej Ortopeda w Katowicach Ortopeda w Bielsku-Białej Ortopeda w Gliwicach Ortopeda w Częstochowie Ortopeda w Warszawie Ortopeda w Opolu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6000
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15723
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+141
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4