Czy po kilku miesiącach od kontuzji bicepsa można jeszcze podjąć leczenie?

Kilka miesięcy temu nabawiłam się kontuzji bicepsa od zwykłego ubijania masła w misce, w tym czasie aktywnie chodziłam na siłownię (był to wrzesień). Następnego dnia poczułam ból w ramieniu, ale nadal chodziłam na siłownię, po kilku dniach ból był nie do zniesienia przy jakiejkolwiek aktywności ramienia, więc przestałam i próbowałam wyleczyć rękę przez kilka tygodni. Co najmniej 3 miesiące wykonywałam tylko bardzo lekką aktywność, od lutego zaczęłam wykonywać normalne czynności (oprócz siłowni), ale nadal czasami odczuwam lekki ból w ramieniu. Po przejrzeniu kilku artykułów o umiejscowieniu bólu myślę, że to któryś z nich - triceps brachii, biceps brachii, brachioradiaiis lub extensor carpi radialis longus. Ale kiedy zaczęłam wykonywać jakiekolwiek czynności (od lutego), czuję w mięśniu jakby coś w rodzaju "miękkiego przeskoczenia" i "kliknięcia/chrząknięcia" kiedy podnoszę rękę prostopadle i poruszam ją poziomo. Teraz ręka już ogólnie nie boli, ale zastanawiam się, czy w tej chwili mogę coś z tym zrobić?

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Fizjoterapeuta w Poznaniu Fizjoterapeuta w Gdańsku Fizjoterapeuta w Gliwicach Fizjoterapeuta w Warszawie Fizjoterapeuta w Krakowie Fizjoterapeuta w Katowicach Fizjoterapeuta we Wrocławiu Fizjoterapeuta w Częstochowie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4533
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
12264
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+114
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Psycholog Psycholog Zdrowie A-Z Zdrowie A-Z