2022-10-21

Czy na języku mogą pojawiać się polipy?

Mam na końcu języka z boku dziwną żółto-białą narośl, byłam u jednego lekarza i powiedział, że to zwykła brodawka i może się zmniejszać lub zwiększać. Ja mam obawy, że to może być polip - widziałam zdjęcie na internecie narośli w tym samym miejscu i o tym samym wyglądzie z taką diagnozą. Czy polip może występować na języku? 

Polip jest rozrostem błony śluzowej i może tyczyć się również języka. W razie wątpliwości proponuję zasięgnąć porady laryngologa, a w razie wątpliwości zmianę usunąć.
Wskazana konsultacja laryngologiczna.
Ta zmiana wymaga konsultacji stacjonarnej w Poradni Chorób Jamy Ustnej lub w Poradni Onkologicznej.
Wskazana konsultacja laryngologiczna.
Zapraszam na konsultacje, ocenimy zmianę online lub można wysłać zdjęcia - w razie potrzeby wytłumaczę dokładnie wytyczne dalszego postępowania - specjalista medycyny rodzinnej lekarz Jakub Woźniak
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Dermatolog w Dąbrowie Górniczej Dermatolog w Warszawie Dermatolog w Bielsku-Białej Dermatolog w Katowicach Dermatolog w Krakowie Dermatolog w Gliwicach Dermatolog w Częstochowie Laryngolog w Dąbrowie Górniczej

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5979
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15664
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+140
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4