Czy mrowienie twarzy może być skutkiem bólu kręgosłupa?

Od pewnego czasu borykam się z napięciowym bólem kregoslupa. Aktualnie czekam na rezonans odcinka szyjnego. Jednak od kilku dni pojawiły się u mnie niepokojące objawy jak: mrowienie lewej strony twarzy i języka. Dodatkowo często odczuwam zmęczenie i drżenie mięśni. Permanentnie boli mnie głowa (ścisk skroni jak w imadle oraz ucisk na czubku głowy). Czy to może być spowodowane problemami z kręgosłupem? Czy to coś niepokojącego? 

Brak odpowiedzi

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ból pleców w Bielsku-Białej Ból pleców we Wrocławiu Ból pleców w Opolu Ból pleców w Gliwicach Ból pleców w Katowicach Ból pleców w Dąbrowie Górniczej Ból pleców w Częstochowie Ból pleców w Krakowie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3892
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
9965
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi