Czy można wystawić zwolnienie z zajęć na basenie dla dziecka?

Czy istnieje możliwość wystawienia zwolnienia tylko z zajęć na basenie na WF (klasa II szkoły podstawowej) do czasu otrzymania wyników wody z sanepidu (sprawa może trwać około miesiąca)? Około 80% dzieci z klasy po wizycie na basenie ma niepokojące jednodniowe objawy tj. wymioty, mdłości, bóle głowy, podwyższone temperatury, wysypki. Do czasu otrzymania stosownych wyników badań w obawie o zdrowie dziecka, nie chciałabym aby uczestniczył w zajęciach na basenie, ale szkoła domaga się zwolnienia lekarskiego w tej sprawie.

Tak, oczywiście, w takiej sytuacji to zrozumiałe .
Trzeba wybrać się do pediatry do którego zapisane jest dziecko
tak można w takiej sytuacji wystawić zwolnienie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3443
Pytań zadanych
przez pacjentów
8290
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

97
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi