Czy można uzyskać zwolnienie lekarskie na cały rok szkolny z lekcji wf-u?

Czy jest możliwość uzyskania zwolnienia lekarskiego na cały rok szkolny z wfu? Nie mam możliwości pójść do lekarza stacjonarne i szukam innego wyjścia.

Zwolnienie z WF na cały rok musi być uzasadnione medycznie np. chorobą przewlekłą - nie ma możliwości zakupu zwolnienia lekarskiego z wf bez wskazań.
Zdecydowanie tak, jeśli są do tego wskazania, z mojej dziedziny jest to np. skolioza, plecy okrągłe, choroba Osgood-Schlatera itp
Nie ma możliwości wystawienia zwolnienia lekarskiego z WF bez zbadania pacjenta na wizycie stacjonarnej.
Zwolnienie z WF tak jak i każde inne zaświadczenie tego typu wymaga zbadania pacjenta, więc nie jest możliwe w toku teleporady.
Oczywiście można otrzymać takie zaświadczenie lekarskie.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5924
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi