Czy można uzyskać zwolnienie lekarskie na cały rok szkolny z lekcji wf-u?

Czy jest możliwość uzyskania zwolnienia lekarskiego na cały rok szkolny z wfu? Nie mam możliwości pójść do lekarza stacjonarne i szukam innego wyjścia.

Zwolnienie z WF na cały rok musi być uzasadnione medycznie np. chorobą przewlekłą - nie ma możliwości zakupu zwolnienia lekarskiego z wf bez wskazań.
Zdecydowanie tak, jeśli są do tego wskazania, z mojej dziedziny jest to np. skolioza, plecy okrągłe, choroba Osgood-Schlatera itp
Nie ma możliwości wystawienia zwolnienia lekarskiego z WF bez zbadania pacjenta na wizycie stacjonarnej.
Zwolnienie z WF tak jak i każde inne zaświadczenie tego typu wymaga zbadania pacjenta, więc nie jest możliwe w toku teleporady.
Oczywiście można otrzymać takie zaświadczenie lekarskie.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8533
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi