2022-02-08

Czy można przerwać odczulanie po wstrząsie anafilaktycznym?

Odczulam syna od ponad roku na roztocza, po ostatniej szczepionce syn dostał pokrzywki na rękach, która po posmarowaniu maścią zeszła, ale pojawiła się następnego wieczora już na całym ciele i kolejnego wieczora też na całym ciele. Alergolog stwierdził, że to był wstrząs anafilaktyczny. Przestraszyłam się gdy usłyszałam, że syn mógł się nawet udusić. Czy nie lepiej by było przerwać odczulanie? 

Brak odpowiedzi

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Alergia w Dąbrowie Górniczej Alergia w Warszawie Alergia w Krakowie Alergia we Wrocławiu Alergia w Częstochowie Alergia w Katowicach Alergia w Poznaniu Alergia w Bielsku-Białej

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5516
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
14768
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+125
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Tabletka po Przeziębienie