Czy można pić herbatę z kwiatu głogu przy stwierdzonej kardiomiopatii?

Czy mogę wypijać herbatkę z kwiatu głogu? Mam stwierdzoną kardiomiopatie roztrzeniowa. Pojawiła sie mala arytmia ok 9700 skurczy komorowych na dobe

Kwestię stosowania tego typu preparatów/herbat proszę omówić z prowadzącym leczenie kardiologiem, który ma wgląd w aktualne wyniki badań, stosowaną obecnie farmakoterapię.
Głóg nie powinien być stosowany przy złożonych problemach z sercem oraz przez osoby z niedociśnieniem, Stosowany w zalecinych dawkach jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia i nie wywołuje szkodliwego działania ubocznego. Proszę pamiętać, że głóg może wykazywać interakcje z niektórymi lekami.
Proszę udać się do lekarza prowadzącego który zna Pańską dokumentacje lekarską.
Pozdrawiam
Proszę się skonsultować ze swoim lekarzem kardiologiem.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Lekarz rodzinny w Gliwicach Lekarz rodzinny w Warszawie Lekarz rodzinny w Katowicach Lekarz rodzinny w Bielsku-Białej Lekarz rodzinny w Dąbrowie Górniczej Lekarz rodzinny w Krakowie Lekarz rodzinny w Częstochowie Lekarz rodzinny we Wrocławiu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4055
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
10796
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+108
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi