2023-12-07

Czy jest to coś poważnego i powinnam udać się wcześniej do lekarza?

Od października boli mnie biodro i strasznie mi w nim strzela, ból ogólnie jest coraz silniejszy, a dodatkowo jakoś od grudnia zaczął pojawiać się u mnie silny, piekący, rozrywający ból z boku biodra/uda kiedy np. zginam bądź odwodzę nogę, niekiedy też podczas chodzenia czy wchodzenia po schodach, podczas dotyku lub gdy leżę na boku. Wizytę u ortopedy mam niestety dopiero w lutym. Co tak naprawdę może się dziać?

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ból biodra w Gliwicach Ból biodra w Warszawie Ból biodra w Krakowie Ból biodra w Bielsku-Białej Ból biodra w Łodzi Ból biodra w Katowicach Ból biodra w Opolu Ból biodra we Wrocławiu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5964
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15641
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+139
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4