Czy częsta masturbacja może wpływać na problemy z erekcją?

Mam 23 lata, masturbuję się od 18-19 roku życia z różną częstotliwością (codziennie do co 2-3 dni). Od jakiegoś czasu zauważyłem, że mam niepełne wzwody, a żeby je móc osiągnąć, muszę postymulować się ręką. Od miesiąca mam pierwszą dziewczynę, a najwięcej co między nami zaszło, to gdy ona dotykała mnie przez spodnie, byłem podniecony, ona mnie pociagała, ale mi nie stanął (jeszcze rok temu jak jakaś dziewczyna dotknęła mnie za udo to członek był sztywny). Co zrobić w takiej sytuacji? Bardzo się boję, że tak już mi zostanie, a przed dziewczyną jest mi głupio.

Brak odpowiedzi

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Zaburzenia erekcji w Bielsku-Białej Zaburzenia erekcji w Warszawie Zaburzenia erekcji w Krakowie Zaburzenia erekcji w Gliwicach Zaburzenia erekcji w Częstochowie Zaburzenia erekcji w Gdańsku Zaburzenia erekcji we Wrocławiu Zaburzenia erekcji w Łodzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4539
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
12265
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+114
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Psycholog Psycholog Zdrowie A-Z Zdrowie A-Z