Czy białe krostki to mogą być potówki?

Odkąd pamiętam mam na skórze ud, ramion, górnej części pleców i dekoltu krostki, które zawsze uważałem za potówki, bo zwykle po wysiłku fizycznym pojawia się ich jeszcze więcej niż na co dzień. Część z nich ma białe główki, da się je wycisnąć. Nigdy mnie jednak nie swędziały ani nie działo się z nimi nic poważnego. W związku z tym mam pytanie, czy może to być coś innego niż potówki? Czy może to być jakaś alergia?

objawy wskazują na alergie,
Tak, może to być alergia.
Proszę zgłosić się do poradni alergologicznej
Tam lekarz zleci odpowiednie badania
Objawy prawdopodobnie alergiczne, trzeba wykonać badania w poradni
Proszę zgłosić się do alergologa.
Wskazana konsultacja alergologiczna.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3555
Pytań zadanych
przez pacjentów
8512
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi