Czego objawem mogą być wybroczyny na ciele dziecka?

U córki pojawił się problem z wybroczynami, które miesiąc temu zaczęły wychodzić na całym ciele dosłownie od stóp do głów. Mają różne wielkości i kształty, byłam z córką tydzień w szpitalu, lecz uznali, że to jest szkarlatyna (z czym się nie zgodzę), dostała antybiotyk i miało być lepiej, a nie jest. Było chwilę lepiej, teraz znowu to zaczyna się pojawiać masowo. Konsultowałam to z kilkoma lekarzami z Polski, niestety rozkładają ręce, nie wiedzą co to jest, wszystkie badania krwi były dobre. Córka ma 2,5 roku - do jakiego lekarza się udać, gdzie szukać pomocy?

Brak odpowiedzi

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Choroby skóry w Krakowie Choroby skóry w Dąbrowie Górniczej Dermatolog w Dąbrowie Górniczej Choroby skóry w Warszawie Choroby skóry w Katowicach Dermatolog w Katowicach Dermatolog w Bielsku-Białej Internista w Dąbrowie Górniczej

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4563
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
12305
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+114
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Psycholog Psycholog Zdrowie A-Z Zdrowie A-Z