Co zrobić żeby odzyskać węch?

Już od ponad trzech miesięcy nie czuję zapachów, nawet tych intensywnych. Zaczęło się od kichania i kataru, bez temperatury i kaszlu. Zaczęło się od momentu gdy z lekkim bólem gardła poszłam na szczepienie. Po szczepionce dwa dni gorzej się czułam, ale bez gorączki. Po jakimś czasie dostałam katar i straciłam węch. Katar minął po dwóch tygodniach, a węchu nadal nie mam. Jestem zaszczepiona dwiema dawkami PFAIZERA. Co zrobić żeby odzyskać węch?

nie ma skutecznej potwierdzonej metody która przywróciłaby węch, należy uzbroić się w cierpliwość i skonsultować się z laryngologiem

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3579
Pytań zadanych
przez pacjentów
8548
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi