Co zrobić żeby odzyskać węch?

Już od ponad trzech miesięcy nie czuję zapachów, nawet tych intensywnych. Zaczęło się od kichania i kataru, bez temperatury i kaszlu. Zaczęło się od momentu gdy z lekkim bólem gardła poszłam na szczepienie. Po szczepionce dwa dni gorzej się czułam, ale bez gorączki. Po jakimś czasie dostałam katar i straciłam węch. Katar minął po dwóch tygodniach, a węchu nadal nie mam. Jestem zaszczepiona dwiema dawkami PFAIZERA. Co zrobić żeby odzyskać węch?

nie ma skutecznej potwierdzonej metody która przywróciłaby węch, należy uzbroić się w cierpliwość i skonsultować się z laryngologiem
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5901
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi