Co zrobić gdy po zabiegu czyszczenia uszu ucho pozostało nadal zatkane?

Miałam uszy pozatykane woskowiną i byłam dzisiaj na płukaniu uszu. Ucho, które było mocniej zatkane pięknie się odetkało, a drugie zatkało się jeszcze bardziej niż wcześniej. Co mam robić? Iść jeszcze raz do lekarza? Czy krople na rozpuszczenie woskowiny coś pomogą?

Wskazana ponowna wizyta u laryngologa.
Proszę zastosować leki rozpuszczające woskowinę uszną, w dalszej kolejności zgłosić się na ponowne badanie laryngologa
Na rynku są preparaty pozwalające usunąć nadmiar woskowiny -zapraszam na konsultacje / wybierzemy odpowiedni preparat, specjalista medycyny rodzinnej lekarz Jakub Woźniak.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3892
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
9965
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi