2024-04-07

Co to może oznaczać po tak długim czasie od incydentu?

Równo rok temu samochód przejechał mi powoli lewą stopę jedną oponą. Po tym incydencie nie poszłam do lekarza, ponieważ nie pojawiła się opuchlizna, a także mogłam normalnie chodzić, pojawiło się jedynie zasinienie i lekkie bóle, które minęły bardzo szybko. Obecnie po roku czasu zaczęłam czasem w ciągu dnia odczuwać dyskomfort w tej stopie, a także uczucie ciepła w niej, sporadycznie pobolewanie, stopa nie jest opuchnięta ani zasiniona. 

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ortopeda w Gliwicach Ortopeda w Bielsku-Białej Ortopeda w Dąbrowie Górniczej Ortopeda w Katowicach Ortopeda w Częstochowie Ortopeda w Warszawie Ortopeda w Poznaniu Ortopeda w Krakowie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6338
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
16437
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+149
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4