2024-01-14

Co to może być? Co mi może dolegać?

Od kilku miesięcy kujący ból w prawym dolnym boku na wysokości biodra przy pozycji siedzącej i po nocy duży ucisk z rana czasami także po lewej stronie, ale on znika, po prawej utrzymuje się cały czas, po uciskaniu miejsca chce mi się siku, przy tym jednocześnie muszę go wywoływać, bo jest problem, żeby oddać mocz, ból raz jest, raz ustępuje, potem pojawia się znowu i czasami nasila się po stosunku, po wypiciu kawy ból następnego dnia również jest nasilony, bólom towarzyszą również wzdęcia i luźne stolce. Badania ogólne krwi i moczu w porządku jedynie żelazo delikatnie poza normą oraz wykluczony wyrostek. Mężczyzna 21 lat.

Zalecana stacjonarna wizyta lekarska z pełnym badaniem fizykalnym.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ból biodra we Wrocławiu Ból biodra w Opolu Ból biodra w Rzeszowie Ból biodra w Poznaniu Ból biodra w Gliwicach Ból biodra w Katowicach Ból biodra w Gdańsku Ból biodra w Warszawie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5929
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15586
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+137
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4