2024-01-08

Co to może być, bo nie wierzę, że nic mi nie jest.

Od kilku miesięcy odczuwam kłujący ból między kośćmi śródstopia 2 i 3 palca. Na zdjęciu rentgenowskim wyszła tylko niewielka wysepka kostna i powiedziano mi, że nic mi nie jest. Jednak za każdym razem ból odczuwam, teraz już się przyzwyczaiłam i nie odczuwam go aż tak mocno jak na początku nie mogłam chodzić z bólu. Jednak im więcej chodzę w ciągu dnia, a chodzę dużo tym - ból się nasila i wieczorem już znowu kuleje. Uczucie przypomina, jakbym cały czas stawała na mały ostry kamyczek, który coraz bardziej wbija się w skórę. 

W takim wypadku warto zrobić USG stopy lub rezonans magnetyczny bez kontrastu jeśli na USG nic nie wyjdzie.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ortopeda w Katowicach Ortopeda we Wrocławiu Ortopeda w Dąbrowie Górniczej Ortopeda w Gliwicach Ortopeda w Bielsku-Białej Ortopeda w Częstochowie Ortopeda w Warszawie Ortopeda w Opolu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6000
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15723
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+141
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4