Co może być przyczyną nawracających porannych wymiotów?

Moja córka ma 9 lat i występują u niej poranne wymioty. Przez okres 5 tygodni wymiotowała zawsze raz w tygodniu, tylko rano po przebudzeniu. Po tym czasie wszystko wracało do normy. Szła do szkoły i nic się nie działo. Wszystkie wyniki są prawidłowe, lekarz nie znajduje żadnej przyczyny wymiotów. Problem znika na pół roku i znowu wraca. Żadnych innych kłopotów ze zdrowiem nie ma, stresu również, lubi chodzić do szkoły, ma przyjaciół. Jakie mogą być powody takiej sytuacji?

Brak odpowiedzi

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Wymioty w Dąbrowie Górniczej Wymioty w Katowicach Wymioty w Bielsku-Białej Wymioty w Warszawie Wymioty w Gliwicach Wymioty w Krakowie Wymioty w Częstochowie Internista w Katowicach

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3832
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
9276
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+103
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi