Co może być powodem zaczerwienienia i uczucia pieczenia po masturbacji?

Od kilku lat się masturbuje (co kilka dni), lecz od pewnego czasu po masturbacji zacząłem zauważać, że ujście cewki moczowej i wędzidełko jest zaczerwienione, robią się też tak jakby małe czerwone kropki na penisie pod napletkiem. Przez kilka dni ten stan się utrzymuje wraz z pieczeniem i lekkim kłującym bólem. Po kilku dniach znika. Nie wiem, czy to ważne, ale podczas podniecenia (nie podczas masturbacji) w ciągu dnia mam wrażenie, jakbym czuł lekkie pieczenie i lekki kłujący ból - nigdy nic takiego nie miałem. Miałem też jakiś miesiąc temu grzybicę penisa, lecz chyba już ją wyleczyłem, ponieważ wszystkie objawy temu towarzyszące zniknęły. Bolały mnie też jądra, lecz byłem na USG i u 3 lekarzy, ale oni nic złego nie widzą, na USG też nic nie wyszło (ból już zniknął, jedynie czasami się pojawia). Nie wiem, czego mogą dotyczyć te rzeczy, może dojrzewanie?

Opisywane objawy mogą sugerować przewlekłą infekcję. Proszę zgłosić się do lekarza i rozważyć poszerzenie diagnostyki o badanie mikrobiologiczne wymazu.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2797
Pytań zadanych
przez pacjentów
6990
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi