Ból w okolicach mostka po kolizji drogowej u ciężarnej

Dwa dni temu miałam kolizję, miałam zapięte pasy i oczuwam ból w okolicach mostka, trudno mi spać, oddychać, kichać. Do tego dziś poczułam skurcz nad prawą piersią. Ból promieniował do prawdego ramienia, ustąpił po chwili gdy przestałam się ruszać. Wczoraj byłam u lekarza, zalecił obserwację. Co to może być? Dodam, że jestem w 8 miesiącu ciąży. Mój rodzinny mówi że nie wie jak mi pomóc. A ja nie wiem jak zachować się kiedy kujący nagly ból znowu złapie mnie.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5924
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi