Ból prawego podżebrza od ponad roku. Czym może być spowodowany?

Witam, mam 32 lata i od dłuższego czasu (ponad rok) zmagam się z bólem brzucha, a konkretnie z prawej strony (prawego podżebrza). Wcześniej było to uczucie dyskomfortu, ale ostatnio zaczęło to boleć i mam coraz większe obawy. Robiłem wszystkie badania krwi i wyniki są dobre. Miałem gastroskopię i kolonoskopię i również w porządku. Na badaniu USG wątroba wyszła minimalnie powiększona. Obecnie ból jest kłujący. Proszę o rady, jakie badania jeszcze powinienem zrobić. Czym ten ból może być spowodowany.
Dolegliwości przewlekłe - należy osobiście zgłosić się do specjalisty - w tym przypadku gastrologa.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1267
Pytań zadanych
przez pacjentów
4310
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

62
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi