Ból prawego podżebrza od ponad roku. Czym może być spowodowany?

Witam, mam 32 lata i od dłuższego czasu (ponad rok) zmagam się z bólem brzucha, a konkretnie z prawej strony (prawego podżebrza). Wcześniej było to uczucie dyskomfortu, ale ostatnio zaczęło to boleć i mam coraz większe obawy. Robiłem wszystkie badania krwi i wyniki są dobre. Miałem gastroskopię i kolonoskopię i również w porządku. Na badaniu USG wątroba wyszła minimalnie powiększona. Obecnie ból jest kłujący. Proszę o rady, jakie badania jeszcze powinienem zrobić. Czym ten ból może być spowodowany.
Dolegliwości przewlekłe - należy osobiście zgłosić się do specjalisty - w tym przypadku gastrologa.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2806
Pytań zadanych
przez pacjentów
7005
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi