Zmęczenie i brak apetytu po szczepieniu - jak długo się utrzyma?

W dniu 26.04 została mi podana szczepionka Johnson. Wieczorem pojawiła się gorączka i dreszcze. Nad ranem ustąpiła. Pojawiło się zmęczenie i brak apetytu. Jak długo ten stan się utrzyma? Czy mam się tym niepokoić?

Objawy takie pojawiają się stosunkowo często i ustępują bez konieczności leczenia w przeciągu kilku dni. Można zastosować doraźne leczenie przeciwgorączkowe.
należy zastosować leczenie objawowe przeciwgorączkowe. Objawy powinny minąć w ciągu kilku dni
objawy mogą utrzymać się przez kilka dni, nie ma koniczeności włączać leczenia np antybiotykiem. Proszę zastosować leki typu apap.
Proszę się nie niepokoić, objawy ustąpią po kilku dniach.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1267
Pytań zadanych
przez pacjentów
4302
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

62
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi