Zmęczenie i brak apetytu po szczepieniu - jak długo się utrzyma?

W dniu 26.04 została mi podana szczepionka Johnson. Wieczorem pojawiła się gorączka i dreszcze. Nad ranem ustąpiła. Pojawiło się zmęczenie i brak apetytu. Jak długo ten stan się utrzyma? Czy mam się tym niepokoić?

Objawy takie pojawiają się stosunkowo często i ustępują bez konieczności leczenia w przeciągu kilku dni. Można zastosować doraźne leczenie przeciwgorączkowe.
należy zastosować leczenie objawowe przeciwgorączkowe. Objawy powinny minąć w ciągu kilku dni
objawy mogą utrzymać się przez kilka dni, nie ma koniczeności włączać leczenia np antybiotykiem. Proszę zastosować leki typu apap.
Proszę się nie niepokoić, objawy ustąpią po kilku dniach.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2806
Pytań zadanych
przez pacjentów
7005
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi