Zaświadczenie o złym stanie psychicznym na uczelnię

Czy możliwe jest wystawienie jakiegoś zaświadczenia o złym stanie psychicznym? Od roku pracuję z domu, rozstałam się z narzeczonym po 3 latach toksycznego związku, moja rodzina chorowała na COVID. Ja jestem samotna i przybita. Powinnam była bronić pracę magisterską w marcu, ale przez to wszystko jej nie napisałam. Na uczelni wymagają ode mnie dokumentu potwierdzającego. Ja oczywiście nie odbyłam żadnej wizyty i nie szukałam pomocy u lekarza. Nie wiem co robić.
Zalecana konsultacja psychiatryczna.
Proszę zgłosić się na konsultację psychiatryczną
W tym przypadku niezbędna jest pomoc psychiatry
Należy zgłosić się do psychiatry.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2797
Pytań zadanych
przez pacjentów
6990
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi